Bir Sayfa Seçin

BİLİŞİM ATÖLYELERİ

Uygulamaya dayalı olarak, yazılım, görsel tasarım, bilgi güvenliği, dijital pazarlama, e-ticaret, BT yönetişim, bilişimde kariyer, yetişkinlerin bilişim becerilerini geliştirme eğitimleri vermektedir. Aynı zamanda eğitim konularına paralel olarak işler üretmekte ve bilişim sektörüne “Dış Kaynak” olarak insan kaynağı sağlamaktadır.

DİJİTAL YILDIZLAR

4-16 yaş aralığında olan çocuklara kodlama, programlama, robotik programlama, 3 boyutlu tasarım, yapay zeka, oyun geliştirme, mobil uygulama geliştirme, yapay zeka, siber güvenlik konusunda eğitici faaliyetler organize etmektedir.

4-16 yaş ebeveynlerine, dijital vatandaşlık, dijital ebeveynlik, dijital beslenme, teknoloji ve oyun bağımlılığı, siber güvenlik, siber zorbalık, ebeveynler için dijital araçlar konusunda eğitici faaliyetler organize etmektedir.

 

E-TEKNOLOJİ

e-Teknoloji, kurumlara internetin ortaya çıkardığı A’dan Z’ye fırsatlardan maksimum faydalanmasını sağlıyoruz. Kurumların logo tasarımından, website tasarımı, e-ticaret sitesi veya iş süreçlerini “İnternet”e taşınmasına kadar baştan sona kadar süreçte çözüm ve hizmetlerimizle destek vermekteyiz.

NEST&REST ZEKERİYAKÖY “Play, Learn, Party”   Çocuk Atölyeleri ve Organizasyonları

Sanat Atölyeleri, Mutfak Atölyeleri, Okuma Saatleri, Geri Dönüşüm Atölyeleri, Yoga, Bilişim Atölyeleri, Ebeveyn Seminerleri, Shinrin Yoku/ Orman Banyosu, Parti & Organizasyon

 

PROGIA

Progia is a New Jersey, U.S.A based LLC.  Progia’s mission is to provide personalized information that people can use to make informed decisions & enrich their daily lives.We also have an office in New Delhi, India.

Progia develops state of the art technology & tools to build personalized information products and services. Progia utilizes open source software and open knowledge resources & its solutions are optimized for Healthcare and Education Markets.

YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ

Yakın Doğu Üniversitesi, 1988 yılında  Lefkoşa’da kurulan yüksek düzeyde eğitim olanakları ve yetkin öğretim kadrosuyla uluslararası bir kimlikte etkinlik gösteren bir yükseköğretim kurumudur. Yakın Doğu Üniversitesi,Avrupa Üniversiteler Birliği’ne (EUA), UNESCO bünyesindeki Dünya Üniversiteler Birliği’ne (IAU),İslam Dünyası Üniversiteler Federasyonu’na (FUIW) Uluslararası Mühendislik Eğitimi Topluluğu (IGIP), Uluslararası Saygın Medikal Akreditasyon Sistemi (JCI), ve 118 ulusal ve uluslararası kuruluşa tam üyedir. Detaylı bilgi için      www.neu.edu.tr

Yeni teknolojik gelişmeler ve hızlı değişim, toplumların bilgi toplumu hâline gelmesine ihtiyaç göstermekte ve herkes için yaşam boyu öğrenmenin gerekliliği bir kez daha ortaya çıkmaktadır. Bilgi toplumları, yaşam boyu öğrenme becerilerine sahip  bireylere ihtiyaç duymaktadırlar. Yaşam boyu öğrenme gereksiniminde; meslekî çeşitlilik ve gelişim, kişisel gelişim ve toplumsal gelişim yer almaktadır. Bu hızlı değişimlere ayak uydurmayı ve çağı yakalamayı hedefleyen kişi ve kurumlar kalite ve verimliliğe ulaşmak için gelişim fırsatları aramaktadırlar. Bu yeni bilgi ve teknolojileri eğitim fırsatlarına dönüştürerek topluma farklı öğrenme seçenekleri sunmada bilginin kaynağı üniversitelere önemli görevler düşmektedir.

Bu gerekçe ile, 1997 yılında kurulan İnsan Kaynaklarını Geliştirme Merkezi, 18 Şubat 2010′ da Resmi Gazetede yayınlanan 27497 sayılı kararla Yıldız Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi adını almıştır. Kuruluş amacı; üretim faktörlerinin en değerlisi olan İNSAN’ı eğitmek ve geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunmak ve çeşitli projeler üretmektir. YILDIZ-SEM amaçları doğrultusunda kamu, özel sektör ve uluslararası kuruluşlara ve kişilere ihtiyaç duydukları alanlarda araştırmalar yapar ya da yaptırır, danışmanlık hizmetleri verir; çeşitli alanlarda eğitim programları planlar, ulusal ve uluslararası düzeyde kurslar, seminerler, konferanslar v.b. etkinlikler düzenler. Üniversitenin kamu kuruluşları, özel sektör ve uluslararası kuruluşlarla işbirliğini geliştirmek, Türk sanayii ve ülke kalkınmasına hizmet etmek, bu hizmeti uluslararası bir boyuta ulaştırmaktır.