Bir Sayfa Seçin

ÇOCUKLARDA EKRAN KULLANIMI: DİJİTAL BESLENME (DOĞRU VE YANLIŞ KULLANMA)

Çalışan annesiniz ve çocuğunuzun ancak yeme içme ve derslerine yetişiyorsunuz. Peki, artık ihtiyaçlar arasında hem yararlı hem de zehir olan bir şey var. Çocuk internette…ve maalesef kontrol etmek zorunda olan sensin… Yoksa belki de organik yedirirken beyni kişiliği zehirleniyor haberin yok.

Sadece kendi çocuğundan değil onunla iletişim içine giren her çocuk önemli. Yani benimkini kontrol ettim olmuyor. Yarın öbür gün zehirlenmiş biriyle iletişime girdiğinde ne olacak?

Acil olarak sana yardım edecek “Dijital Beslenme Semineri” ne katılmalısın.

Dijital beslenme, çocuklarınızın teknoloji ile sağlıklı, dengeli bir ilişki kurarak, sosyal, duygusal ve bilişsel gelişimini destekleyecek, geleceğin işlerine kendini hazırlayacak becerileri elde etmesidir. Bunları yaparken de teknolojinin ve dijital dünyanın tuzaklarından ve zararlarından sakınmaktır.

Dijital Beslenme, çocuklara en fazla yararı sağlayan çevrimiçi faaliyetlerin (oyunlar, uygulamalar vb.), optimal kullanımın süresi, sıklığı ve yoğunluğunu sağlayan bir çerçeve sağlamak için sağlıklı yiyecekler ve yeme seçenekleriyle ilgili onlarca araştırma deneyimlerinden esinlenerek dijitalden doğru besleyerek gelişimlerine destek olmaktır.

Ebeveynler Seminerde Neler Öğrenecekler?

 

Kimler İçin
 4-14  yaş grubu ebeveynleri              
Eğitim  süresi: 60 DK
Etkinlik Ücreti : 90 TRY