Bir Sayfa Seçin

Dijital İş Dönüşümü

Kuruluşlarında dijital iş dönüşümü için stratejik bir yol haritası oluşturmak isteyen iş dünyası liderleri ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır.

TransformTECH (TT)

Yeni teknolojileri harekete geçirerek işinizi dönüştürmenize yardımcı olan ortak program.

Dijital Strateji (DS)

İşletmenizi dönüştürmek için stratejik ilerlemenin en iyi yolunu anlayın. Kuruluşunuzda ve pazarda test etmeye hazır birkaç stratejik planla birlikte ayrılın.

Dijital Teknolojilere Ulaşmak

Dijital dönüşümü mümkün kılan yazılım teknolojilerini ve süreçlerini anlayın. Kuruluşunuzdaki dijital dönüşüm için fırsatları değerlendirin.

Dijital Analitik (DA)

İşiniz için büyük veri ve analitiklerin neler yapabileceğini ve bu alanlardaki kaynakları en iyi nasıl  kullanacağınızı öğrenin.

Dijital Yürütme

Çevik şirketlerin kullandığı en son tekniklerle denemeler yapın ve dijital dönüşümü başarılı ve hızlı bir şekilde  gerçekleştirmenin en etkili yollarını keşfedin …

Dijital Çağda Liderlik

Dijital bir lider olmak için gerekli olan belirli becerileri geliştirin. Yeni davranışları deneyin ve antrenörlerden ve fakültelerden geribildirim alın.

Dijital Pazarlama Stratejileri

Test edilmiş en iyi pazarlama kavramlarını bugünün yıkıcı ortamlarına uyarlayın ve hangi dijital araçlarda başarılı olabileceğinizi keşfedin.

Dijital Tedarik Zinciri Yönetimi

Verimliliği daha iyi kullanmak, riski yönetmek ve maliyetlerin görünürlüğünü iyileştirmek için analitik araçlar içeren tedarik zinciri, kaynak sağlama veya işletme yöneticileri sunar.

Dijital Bozulma

Dijital bozulma ve organizasyonel dönüşüme gidin.