Bir Sayfa Seçin

Eğitimci, Danışman ve Konuşmacılar

İstanbul Academy faaliyetlerinde eğitim veren, konuşma yapan veya danışmanlık yapan kişilerden bazıları.
Aykut Taşdelen

Aykut Taşdelen

Eğitmen ve Yazar

2001 yılından beridir sektörde eğitimcilik yapan Taşdelen, halen kurucu ortağı olduğu kodKamp isimli firmada ve Bahçeşehir Üniversitesinde eğitimcilik kariyerine devam etmektedir. Android, iOS, .NET, C++, UML, Dizayn Paternleri gibi pek çok yazılım teknolojisinden elektroniğe hatta diksiyona kadar pek çok konuda kurumsal ve bireysel eğitimler vermektedir. Yazılım teknolojileri üzerine 10 farklı kitabı olan Taşdelen Microsoft’tan da 7 kez MVP ödülü almış ve Uluslararası .NET Birliğinde Türkiye ve MEA bölgesi yöneticiliği gibi görevler üstlenmiştir. Aynı zamanda bilişim basını mensubu olan yazar Teknoloji Dergisi isimli online dergide ve kurucusu olduğu Softrik.TV isimli kanalda ise yayıncılık yapmaktadır. Softrik.TV;  TV8.5 isimli kanalda yayınlanan TeknoHaller programının içerik ortağıdır.
Ali R. Babaoğlan

Ali R. Babaoğlan

Melek Yatırımcı-Danışman-Yazar

Ali Rıza Babaoğlan bugüne kadar Türkiye’de IBM, SAP, GE gibi firmalarda görev almış ve Linkedin’in Türkiye ve Türki Cumhuriyetler Bölge Direktörlüğü görevini şirketin İrlanda ve Amerika ofislerinde çalışarak iki yılı aşkın süre yürütmüş bir Bilişim Sektörü profesyonelidir. Türkiye’ye döndüğü 2014 yılından bu yana Melek Yatırımcılık ve Girişim Fonlaması üzerine çalışmalara odaklanan Babaoğlan, BIC Melek Yatırım Ağı bünyesinde çalışmalarına devam etmek ve bazı yabancı yatırım kuruluşlarına danışmanlık yapmaktadır. Şuana kadar beş farklı şirkete melek yatırımcı olarak dahil olan ve yönetim kurullarında yer alan Babaoğlan’ın yatırım yaptığı şirketlerden birisi 2016’ın ilk çeyreğinde yüksek bir değerleme ile satılmıştır.
Burak Bakay

Burak Bakay

Dijital Pazarlama Profesyoneli

10 yıl, 60+ marka, 250+ proje, Ülker, Godiva,Euromaster, Holiday INN, Aytaç Et, Golf gibi firmaların dijital pazarlama yönetimini yaptı. Dijital Pazarlama, sosyal medya, kullanıcı etkileşimi, içerik, tasarım, UX, SEO, eCRM, online itibar… konularında çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hürriyet ve Yenibiris.com tarafından düzenlenen reklam yarışmasında 2,4 milyon görüntülenme ile 50.000 TL birincilik ödülü ve en iyi reklam ödülünü aldı. İlgili haber Mynet, Marketing Türkiye gibi mecralarda yayınlandıDoç. Dr. Bilgin Metin

Doç. Dr. Bilgin Metin

Öğretim Üyesi

İTÜ Elektronik Haberleşme Müh. Bölümünden mezun olan Metin, aynı dalda Boğaziçi Üniversitesi’nde , yüksek lisans ve doktora derecelerini almıştır.  2007 yıllından beri B.Ü’de Yönetim Bilişim Bölümünde yardımcı doçent olarak çalışmaya başladı ve 2014 yılında doçent olmuştur. Özel sektörde Armada Bilgisayar A.Ş.’de satış öncesi ve satış sonrası destek mühendisliği pozisyonlarında CISCO ürünleri için bilgisayar ağları ve ağ güvenliği projeleri tasarımı-kurulumu konularında çalıştı. Akademik kariyerinin yanı sıra özel sektörde veri haberleşmesi, LAN, WAN ve ağ güvenliği sistemlerinin tasarımı, desteği  ve kurulumu konularında danışman olarak hizmet etti. ISACA Istanbul Akademik ilişkiler direktötü olarak görev yapmaktadır
Av. Ceyda Akaydın

Av. Ceyda Akaydın

Avukat

Halen İstanbul Üniversitesi Özel Hukuk Anabilim Dalında bayiilik sözleşmeleri konusunda doktora tezi çalışmalarını sürdürmektedir. 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Enformatik Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak akademik kariyerine başlayan Akaydın, bu görevinden 2008 yılında ayrıldı. Halen İstanbul Barosu’na bağlı olarak Akaydın Hukuk Bürosu’nda serbest avukatlık yapmakta, Marmara Üniversitesi Almanca İşletme Enformatiği Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmakta ve özel sektöre hukuk eğitimleri vermektedir.
Çağlar Ülküderner

Çağlar Ülküderner

Yönetici Ortak

Çağlar Ülküderner, Bilgisayar Yüksek Mühendisidir. Yüksek lisansını ‘Kablosuz Ağlarda Güvenlik’ üzerine yaptı. Bu esnada linux üzerinde Intel karların sürücülerinde sniffing özelliği kodunu geliştirdi. Bu kod halen dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Yayınlanmış bir çok exploiti bulunan Ülküderner, bilgi güvenliği, linux ve özgür Yazılım üzerine çalışmalarını yönetici ortağı olduğu Profelis Bilişim’de devam eden Ülküderner, Debian Linux geliştiriciliğine de devam etmektedir.Doruktan Türker

Doruktan Türker

Kurucu

1992 yılında TRT’de başladığı medya kariyerinde çeşitli radyo ve TV kanallarında programlar ve farklı konseptlerdeki teknoloji yayınlarında yöneticilik yaptı. Kariyeri boyunca lokal ve global birçok şirkete danışmanlık veren Doruktan, çok genç yaşlardan itibaren edindiği iş ve yöneticilik tecrübelerini, verdiği farklı başlıklardaki eğitim ve seminerlerde paylaşıyor. Türkiye’nin en tecrübeli teknoloji uzmanlarından ve teknolojinin sosyal etkilerini incelemeye tutkuyla bağlı olan Doruktan, 2011 yılbaşından bu yana bağımsız olarak danışmanlık, eğitmenlik ve konuşmacılık yapıyor.   RNA Değişim Yönetimi bünyesindeki dijital algı yönetimi projelerinde, Teknolojinin ve İnternetin İletişime Etkileri, Kurumsal ve Kişisel Mahremiyet, Dijital Algi Dili & Sosyal Etkileri üzerine danışman, eğitmen ve moderatör olarak yer almaktadır.
Ebba Ossiannilsson - İsveç

Ebba Ossiannilsson - İsveç

Dijital Öğrenme ve Sosyal Ağlarda Teknoloji Eğitimcisi

Dijital Öğrenme ve Sosyal Ağlarda Teknoloji Eğitimcisi
Ekin Ulukök

Ekin Ulukök

Dijital İletişim ve Sosyal Medya Profesyoneli

1981 yılında İzmir’de doğdu ve 2004 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. AFM Sinemaları (Cinemaximum)’un pazarlama departmanında başladığı profesyonel yaşamına, Teknoloji Holding, TTNET, Balparmak ve BankPozitif‘te pazarlama ve dijital pazarlama alanlarında mesai yaparak devam etti. Şu an farklı sektörlerde hizmet veren lider markalara, dijital dünyada yön göstermek için Turkcell Global Bilgi‘de çalışmaktadır. İş yaşamına dair tecrübelerini Hardware Plus okurlarıyla paylaşıyor, günlük hayatta yaşayıp gördüklerini ise Fıstıkyeşili‘ne yazıyor.

 

 
Emre Gökşin

Emre Gökşin

Dijital Pazarlama Uzmanı

Botego, Marshall, Bizitek ve Teknodrom gibi teknoloji şirketlerinde çalıştıktan sonra Turkcell’e web danışmanlığı hizmeti vermeye başladı. 2 yıl süren bu eşsiz tecrübesinden sonra 2012 Nisan ayında eBay Türkiye | Gitti Gidiyor’da internet pazarlama takımına katıldı. İnternet Pazarlama Uzmanı olarak kariyer yolculuğuna devam ediyor.
Ercüment Büyükşener

Ercüment Büyükşener

Sosyal Medya ve Dijital İletişim Danışmanı

2002 yılında PCWORLD Dergisinde Web Designer ve Teknoloji Editörü olarak görev alan Ercüment Büyükşener, 2003 yılında tamamen internet üzerinde konumlandırdığı “Hayal Akademisi” yeni nesil iletişim hizmetleri markasını hayata geçirdi. 2005 yılına kadar sektöründe öncü firmalara dijital projeler hazırladı. 2005 yılında birçok dizüstü bilgisayar markasına da elektronik reklamcılık ve dijital iletişim alanında proje danışmanlığı yapmaya devam etti.SONY markasından bağımsız olarak oluşturduğu Kulüp VAIO Türkiye markasını, 2007 yılında SONY Avrupa’ya kabul ettirerek, projesiyle 21 ülkeye örnek gösterildi. Büyükşener, Sony’deki uluslararası görevi dışında; dijital iletişim alanında PR, Reklam ajanslarına ve markalara kendi şirketi üzerinden “Sosyal Medya ve Dijital İletişim Danışmanlığı” hizmeti vermektedir.
Zehra Öney

Zehra Öney

Blippar Türkiye Genel Müdürü

2009 yılında kurulan MMA Türkiye’de 3 yıl boyunca Yönetim Kurulu’nda yer aldı. 2011 yılında kendi ajansı 360+ Media İnteractive’i kuran Öney, ajans başkanı olarak görevini sürdürmektedir. 2012 yılı Türkiye Mobil Pazarlama Derneği Başkan Yardımcısı, 2013 yılı Türkiye Mobil Pazarlama Derneği Başkanı, 2014 yılı Türkiye Mobil Pazarlama Derneği Onursal Başkanıdır. Blippar’ın Türkiye CEO’sudur.Halil Öztürkçi

Halil Öztürkçi

ADEO Bİlişim Kurucu

13 yıldır güvenlik alanına Sektöründe lider olan bir çok kuruluşa ve kolluk kuvvetlerine eğitim ve danışmanlık hizmeti vermiş ve güvenlik projelerinde aktif rol üstlenmiştir.İlgilendiği konulardan bazıları şunlardır; ”Bilgisayar ve Ağlarda Adli Bilişim (Computer and Network Forensic)”, “Zararlı Kod Analizi(Malware Analysis), Network ve Uygulama Sızma Testleri (Network and Application Penetration Tests), IT Altyapılarında Regulasyon ve Uyumluluk Yönetimi (Regulation and Compliance Management for IT Systems). ADEO Bİlişim Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. kurucularından olan Halil ÖZTÜRKCİ, Microsoft tarafından son 8 yıldır Enterprise Security alanında “En Değerli Profesyonel” (MVP) ünvanına layık görülmüştür.
Işık Deliorman Aydın

Işık Deliorman Aydın

Novida Stratejik Yönetim Sistemleri Kurucu Genel Müdür

Kariyerinin 22 yılını BT (Bilişim Teknolojileri) sektöründe geçirmiştir. HP Türkiye ve Microsoft Türkiye’de Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. 25 Nisan 2011’de ‘Yöneticinin Yol Arkadaşı’ misyonuyla Novida Stratejik Yönetim Hizmetleri’ni kurmuş ve Genel Müdürlüğünü üstlenmiştir.
J. Ana Donaldson

J. Ana Donaldson

Eğitimci

Prof. Dr. J. Ana Donaldson, Amerika Eğitim İletişim Teknolojileri Geçmiş Dönem BaşkanıKadri Demir

Kadri Demir

Yönetici Ortak

Kadri Demir, Uludağ Üniversitesinde İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına Andersen Consulting, FIN-PAC Projesinde Analist Programcı / Proje Yöneticisi olarak başlayan Demir, yazılım şirketlerinin yalnız tek konuda faaliyet göstermesi vizyonundan yola çıkarak 1993 yılında Türkiye’nin ilk insan kaynakları yönetim sistemi olan POLDY İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi’ni hayata geçirdi. 2006 yılından bu yana Analiz Danışmanlık Ltd. Şti’nde Kurucu / Yönetici Ortak olarak teknik ekibe proje liderliği yapmaya devam ediyor.
Ekrem Eyüpoğlu

Ekrem Eyüpoğlu

Turquality Marka Danışmanı

Ekrem Eyüpoğlu ,Boğaziçi Ünv. Bilgisayar Mühendisliği ve Anadolu Ünv. İktisat Mezunudur.
Çalışma hayatına Anadolu Bankası’nda Bilgisayar Programcısı olarak başlamıştır. Daha sonra
Hür Holding’de analist programcı ve Doğuş Holding’de BT Müdür Yardımcısı olarak
çalışmıştır. Başak Sigorta’da BT Yöneticiliği yapmış ve bu görevini aralıksız 22 yıl
sürdürmüştür.(devamını gör)
Üveyiz Ünal ZAİM

Üveyiz Ünal ZAİM

Başdenetçi

Üveyiz Ünal ZAİM, Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunudur. Çalışma hayatına 1979’da başlayan Zaim 35 yıldan fazla süredir  Programcı – Analist – Bilgi İşlem Müdürü -Yazılım Geliştirme Müdürü -Araştırmacı-Mühendis – Müdür gibi pozisyonlarda kamuda ve özel sektörde hizmet göstermiştir. Zaim şuan’da KIWA-Meyer Belgelendirme Hiz. AŞ’de Başdenetçi pozisyonunda görev almaktadır. Türkiye Bilişim Derneği Üyesi olan Üveyiz Zaim ,1991’de Sümerbank Üstün Başarı Ödülü ve 2008’de ABSİAD Bilişim Öncüsü Ödüllerine layık görülmüştür.Murat Erdör

Murat Erdör

Dijital Dönüşüm Danışmanı

16 senelik iş hayatında yerli ve yabancı birçok şirkette çalışan Murat Erdör, satış, pazarlama, müşteri ilişkileri ve iş geliştirme konularındaki deneyimlerini aktarmak için euro-message’a 2016 yılının Mart ayında katılmıştır. Lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olmuş, ayrıca “Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi” üzerine de master yapmıştır. Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi ve tecrübelerini paylaşmayı seven Murat Erdör web sayfasında farklı konularda paylaşımlarda bulunmaktadır.
Nellie Deutsch – Kanada

Nellie Deutsch – Kanada

Intgrating Technology for Active Lifelong Learning (IT4ALL) kurucusu

Intgrating Technology for Active Lifelong Learning (IT4ALL) kurucusu
Behice Zeynep Öncel

Behice Zeynep Öncel

Mimar, Eğitimci

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri mezunudur. Profesyonel iş hayatına 1995 yılında başlamıştır .

1997  yılında kendi firmasını kurmuş,  konut ve ofis, sağlık yapıları alanlarında mimari ve iç mimari projeler üretmiştir. Mutfak Banyo ve ahşap mobilya da konut ve ofisler için uygulamalar yapmıştır.

Uluslararası büyük ölçekli projelerde Proje Yöneticisi, Dizayn Ofis Şefliği, Şantiye şefliği ve Disiplinler arası Koordinasyon  görevi üstlenmiştir.

İleri teknolojilerin kullanıldığı pek çok projede, konuları ve yapıları itibariyle   farklı deneyimler içinde bulunmuş,  projelerin hem mimari hem iç mimari aşamalarında yer almıştır.

2020 yılında kurmuş olduğu ZOARCH Mimarlık ile halen mimari ve iç mimari projeler, mutfak, banyo, çocuk odaları ve diğer  mobilya tasarım çalışmalarına devam  etmektedir. Öncel, Tasarım Odaklı Düşünce, Mimari Tasarımlar, Autocad eğitimleri vermektedir.
Tülay Yağdırma

Tülay Yağdırma

Uluslararası Değer Kaybı Uzmanı ve Sigortacı

İletişim  Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümünü Derece ile bitirdi. 1999 Genel Seçimlerinde  ve 2002 genel seçimlerinde Kocaeli ‘de gazetecilik yaptı. 2002 de Hürriyet Gazetesi   ekonomi servisinde  görev yaptı. 2003 de  SKY-Türk Televizyonunda  reklam departmanında görev aldı. 15 yıl  İş Bankası Anadolu hayat emeklilik ‘te sahada aktif pazarlama yaparak  Bölge  lideri oldu. 2016 yılından beri Liderler Sigorta hizmeti olarak  binlerce firma  ve bireysel  sigortalıya  hizmet vermektedir. 2019 Yılında Tüm Sigorta Emeklilik ve Değer Kaybı Derneği TÜSİED  Kurucu Genel Başkanı oldu . Çeşitli sivil toplum örgütlerinde gönüllü olarak görev aldı SAGEM  Teknik Personel Yeterlilik  Belgesi  ve BES Lisansı  olan Yağdırma, birçok  dergi , gazete  ve  makalede  röportajları  ve  yazıları  yayınlandı .

AK Sigorta, AXA sigorta,  Allianz, Ray Sigorta, Avivasa, Magdeburger ve Türkiye Sigorta  acentesidir .

Kayhan Kayıhan

Kayhan Kayıhan

Siber Güvenlik Uzmanı

Eğitim hayatı Gazi Üniversitesi “Yönetim bilişim sismtemleri(YBS-MIS)” yüksek lisans eğitimi ile son bulmuş durumda olan Kayıhan Niobeweb, Vargonen gibi hosting sektöründe faliyet gösterne şiketlerde destek personeli ve sistem yöneticisiolarak çalıştı, sonrasında linux ve bilgi güvenliğine olan ilgsinden dolayı sevdiği şehir olan izmirde ayrılarak istanbul’a geldi ve yaklaşık 3 yıl kadar  Endersys  de “Linux sistem yöneticiliği ve Bilgi güvenliği danışmanı” olarak çalıştı. Şimdilerde Lostar Bilgi Güvenliği A.Ş de Kıdemli Bilgi Güvenliği Danışmanı olarak çalışmaya devam ediyor.
Pınar Türker

Pınar Türker

İçerik Kurgu Uzmanı

İstanbul Teknik Üniversitesi Fizik Mühendisliği bölümünden mezun olan Pınar Türker, kısa bir süre mühendis olarak çalıştıktan sonra bir çok medya kuruluşunda editör, yapımcı ve sunucu olarak yer aldı. Çeşitli kurumlara, halkla ilişkiler ve kurumsal iletişim desteği verdi. 2000’lerin başından itibaren mobil teknoloji ve uygulamalar ile eğitim alanlarında çalışmaya başladı. Teknoloji yayınlarında da editörlük yapan Pınar Türker, 2011’den beri HRİKa Çözümler’de bilgi güvenliği farkındalığı ve çeşitli konularda oyun tabanlı eğitim, uzaktan eğitim, oyunlaştırma, eğitim içeriği kurgusu ve oyun senaryosu geliştirme alanlarında çalışmaktadır.Ramesh Sharma - Hindistan

Ramesh Sharma - Hindistan

Guyana Üniversitesi Eğitim Direktörü

Guyana Üniversitesi Eğitim Direktörü
Rıdvan Özdemir

Rıdvan Özdemir

Dijital İletişim Uzmanı

BYTE, PC World, Shiftdelete gibi teknoloji yayınlarında yazarlık, Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarının bulunduğu bir grupta Halkla İlişkiler ve Reklam Yöneticiliği yaptı, bu dönemde markalar için sosyal medya kampanyaları, hard discount marketler ve alışveriş merkezleri için kurumsal kimlik/grafik tasarım ve dijital pazarlama stratejileri geliştirdi, son dönemde de Marmara Üniversitesi’nde yüksek lisansını “TEKNOLOJİK GELİŞMELER ve HABERCİLİK PARADİGMASININ DEĞİŞİMİ” bitirme projesiyle tamamladı ve İz İletişim’de Dijital İletişim Uzmanı olarak görev yapıyor.
Salih Seçkin Sevinç

Salih Seçkin Sevinç

Sosyal Medya ve Dijital İletişim Danışmanı

İşletme mezunu. “Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya” ve “Her Şeyin Başı Blog” kitabının yazarı. Girişimci. 2002-2003’te New York’ta plastik sanatlar ve pazarlama üzerine araştırmalar yaptı. DHL Express ve sonrasında İstanbul Sanat Evi’nde çalıştı. 2005 yılından bu yana çeşitli e-ticaret projeleri üzerinde pazarlama ve iş geliştirme alan deneyimlerine sahip. Çağdaş resim koleksiyoneri. Dijital pazarlama iletişimi ve sosyal medya eğitmeni. Danışman. Profesyonel konuşmacı. Harbiyiyorum.com yemek sitesinin sahibi ve yazarı. DahaBaşka Dijital Ajansı kurucu ortağı.Serkan Hacıömeroğlu

Serkan Hacıömeroğlu

Hesap ve Sosyal Medya Yönetimi Md. Yrd

Trabzon doğumludur. Trakya Üniversitesi Elektrik Bölümü Mezunudur. 2000 -2012 yıllarında Aventis,Çam Ecza GROUP , Hey Group firmalarında yöneticilik yapmıştır. Halen Neticaret firmasında Sosyal Medya Müdürlüğü yapmaktadır. 2000 Yılından bu yana Barış Manço Derneği Genel Başkanlık görevini sürdürmektedir. Birçok etkinlik ve konferansta girişimcilik, e-ticaret,sosyal medya ve kültür-sanat alanında konuşma yapmış, 50’nin üzerinde ödül almıştır.
M. Yalçın Parmaksız

M. Yalçın Parmaksız

Webedia Ülke Müdürü

Tetra A.Ş ve Otis, Collezione, A&B İletişim, IBM Türk, Boeing, SunExpress, Global Access/Broadcast Grup, Siberalem.com, idefix.com, evlilikmerkezi.com, itiraf.com gibi firmalara pazarlama yöneticiliği ve danışmanlık yaptı. SEO, Google AdWords, Analytics ve Data Mining konularında çalışmalarda bulundu. Fransız Webedia Grubu’nun Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini sürdürüyor ve Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak çalışıyor.
Yusuf Andiç

Yusuf Andiç

Ajans Başkanı

2001 yılında Türkiye’nin ilk SEO çalışmaları ve SEO, SEM ve SMM konusunda ulusal ve uluslar arası sertifikalara sahiptir. GELECEĞİMİZ MEDYA firmasını kurarak, Google Rozetli Partner, Facebook Business Partner oldu. Google 3. Çeyrek ödülü alarak, Google’n en çok ciro kazandıran 3. Ajansı unvanını almıştır. Ulaştırma Bakanılığı İnternet Kurulunda da geçmişte görev yapan Andiç, İnternet’in kamusal anlamda gelişmesine  de önemli katkı sağlamıştır.Cenk Eser

Cenk Eser

Dijital İş Lideri

1999 yılından beri internet üzerinde iş, ürün, yazılım ve teknoloji geliştirme rollerinde çalışan Eser; yerel ve çok uluslu şirketlerde ve startup’larda, dijital stratejiyi belirlemek, yönetmek ve hayata geçirmek üzere, yerel ve global sorumlululklar almıştır. Hem finans hem de telekom sektörlerinde geçen kariyeri boyunca, kurumların internet varlıklarının, iş stratejileri ile uyumlu olarak belirlenmesi ve yönetilmesi üzerine, teknoloji, dönüşüm ve yönetsel projeleri hayata geçiren, matris ve ağaç yapılardaki yerel, çok uluslu ve farklı lokasyonlarda ekipleri kurmuş ve yönetmiştir. Kendisi, Mobil Uygulamalar, E-Ticaret, Sosyal Medya, Kullanıcı Deneyimi, Performans Pazarlama ve Analitiği, İçerik stratejisi ve operasyonu gibi sorumluluklarını almış olduğu Vodafone Türkiye’de, online servisler kıdemli müdürü olarak kariyerine devam etmektedir.
Pınar Konya

Pınar Konya

Akademi Pia Kurucusu

Pınar Konya,  Anadolu Lisesini bitirdikten sonra  ‘Bilkent Üniversitesi’nde “İngiliz Dili ve Edebiyatı” eğitimi gördü.Meslek hayatına Bureau Veritas’ ta İnsan kaynakları, Etik ve Kalite Yönetim Temsilciliği yaparak başlayan KONYA,  ISO 9001 Kalite yönetim sistemi Baş Denetçisi olarak da farklı sektörlerden birçok firmaya baş denetçilik yapmıştır. İlk Türkak akreditasyonlarında Bureau Veritas’ta Yönetim Temsilcisi olarak başarı ile yer almıştır. Daha sonra Türk Loydu, TBWA, Alberk QA Technıc ve TÜV RHEINLAND’ da üst düzey yöneticilik yaptı ve birçok farklı konuda eğitim verdi. Pınar KONYA, AKADEMİPİA firmasını kurarak; danışmanlık yaparken, Liderlik, İnsan Kaynakları, Bireysel gelişim, Etik ve Yönetim Sistemleri konularında çeşitli eğitimler tasarlamakta ve vermektedir.

Duygu Öztürk

Duygu Öztürk

Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Danışmanı

2015 yılında Beykent Üniversitesi’n de Pazarlama yüksek lisansını tamamladıktan sonra Beykent Üniversitesi’n de Pazarlama üzerine doktora eğitimi almaya başladı.

10 sene sağlık sektöründe yöneticilik yaptı. Gecce com da Reklam Müdürlüğü yaptıktan sonra EF Dill Okulları ve Helen Doron Okullarına Proje Koordinatörlüğü yaptı.

2014 yılında başladığı Kapalıçarşı’ nın Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Danışmanlığını halen sürdürmektedir.
Nur Evrim Erol

Nur Evrim Erol

Avukat

Marmara  Üniversitesi  Hukuk Fakültesinden 1997  yuılında mezun olan Avukat  Nur  Evrim Erol, uzun  yıllar  Gayrımenkul  Hukuku, İş Hukuku, Tüketici  Hukuku,   Aile  Hukuku,   Site  Yönetimlerinden kaynaklanan  hukuki  sorunlar,  şirket  ticari  uyuşmazlıkları ,   sözleşmeler  hukuku   başta  olmak üzere   ağırlıklı olarak  hukuk  alanında   serbest  avukat    olarak  çalışmıştır.  Bilişim   alanında  ortaya  çıkabilecek    sorunların çözümünde,  sosyal  medya ,  fikri – sinai  haklar  , marka  ,  patent  konularında    ortaya çıkabilecek  ihtilafların   çözümü  konusunda  hukuki  danışmanlık  yapmaktadır. Bilişim  Hukuku, Spor  Hukuku,  Ticaret  Hukuku, Borçlar  Hukuku, Medeni  Hukuk  ve  diğer  hukuk  alanlarındaki  sözleşmelerin  hazırlanması ve  yorumlanması  konusunda ,  Startup şirketleri,  e  ticaret  konusunda sözleşmelerin  hazırlanması ,   revize  edilmesi  , telif   hakları ,  marka  ve  patent  hakları   konusunda  çalışmalarını  sürdürmektedir. (Devamını gör)
Necdet Uygurer

Necdet Uygurer

Eğitimci, Koç, Mentör

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletmecilik Bölümü mezunudur. ( Lisans 1974, Şeref Derecesi ile, Yüksek Lisans 1976, Yüksek Şeref Derecesi ile pazarlama ve sistem teorileri  ana dallarında ) İlk iş deneyimi olarak 1972 yılında Cleveland, Ohio, ABD de satış stajı ve sonrasında satış asistanlığı yapmıştır.1975 yılında yüksek lisans yaparken başladığı çalışma hayatı1987 yılında kendi şirketini kurana kadar profesyonel olarak devam etmiş ve en son Şişe Cam Holding, holding pazarlama müdür yardımcılığı görevinde bulunmuştur. (Devamını gör)
Levent Karadağ

Levent Karadağ

Eğitimci, Dijital Stratejist

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nden 1988’de mezun oldu. 1986 -1990 arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi başta olmak üzere birçok özel eğitim kurumunda ‘bilgisayar programlama’ dersleri verdi. Türkiye’nin önde gelen firmalarında Sistem Analisti, Takım Lideri, Proje Yöneticisi, Bilgi Sistemleri Yöneticisi, İş Geliştirme ve Pazarlama Yöneticiliği, Genel Müdürlük görevlerinde bulundu. Karadağ, çok sayıda Üniversitenin “Sektör Danışma Kurulu Üyeliği”nde yer almış. Yıldız Teknik Üniversitesi ve Kadir Has Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak dersler vermiştir. (Devamını Gör)