Bir Sayfa Seçin

Evernote ile;

Her gün yazın: Evernote, modern yazı için tasarlanmıştır. Proje planlarından toplantı notlarına kadar yazdığınız her şey gittiğiniz her yerde sizinledir.

Birlikte Çalışın: İş arkadaşlarınız aynı odaya veya dünyanın öbür ucunda da olsa Evernote bilgi paylaşımını ve proje işbirliğini daha kolay ve etkin hale getirir.

Araştırmalarınızı Toplayın: Web Clipper ile makale kaydedin ve Evernote ile ekran görüntüsü alarak projelerinizin tüm fiziksel ve dijital ayrıntılarını tek bir yerde toplayın.

Her Şeyi Hızlıca Bulun: Evernote’un güçlü aramasıyla belgeleri, metinleri ve görüntüleri ışık hızında arayın. Her zaman, her yerde ve tüm cihazlarda.

Fikirlerinizi Paylaşın: Sunum modu fikir paylaşımı için daha rahat bir yol sağlayarak toplantılara anlam katar, slaytlarla uğraşmadan fikir alabilirsiniz.

Senkronize olun: Evernote ile tüm notlarınıza, web kırpmalarınıza, dosyalarınıza ve görüntülerinize kullandığınız her aygıt ve bilgisayardan ulaşabilirsiniz.

1.Evernote Kullanımına Giriş

Hesap Oluşturma İşlemleri , Masaüstü Uygulamasının Kurulumu, Arayüzün Tanıtılması, Web Arayüzü, Mobil Uygulamalası Arayüzü

2.Evernote’da Not Defterleri ile Çalışma

Yeni Bir Not Defteri Oluşturma ve Not Defterlerini Yönetme, Not Defteri Paylaşma ve Yedekleme

3.Evernote’da Notlar ile Çalışma

Yeni Bir Not Oluşturma ve Not Çeşitleri, Notları Düzenleme ve Biçimlendirme Ayarları, Notlara Doküman Ekleme, Evernote’da Birden Fazla Notu Birleştirme, E-Postalarınızı Notlara Dönüştürmek

4.Notları Etiketleme, Arama ve Filtreleme

Notları Sıralama ve İçeriği Filtreleme, Notları Etiketleme, Arama Özellikleri

5.Paylaşım Ayarları

6.Diğer Ayarlar

Not İçeriklerinin Şifrelemesi, Hatırlatıcılar,  Notlarınızı Sunumlara Dönüştürme

Wunderlist Yapılacak İşleri Her Yerden Takip Edin

Wunderlist: Güncel ve iş yaşamında yapılacak işlerin takibiyle ilgili online mobil uygulamadır.  Ücretsiz indirilen ve gmail hesabıyla da entegre çalışan uygulama ile notlarınızı alıp, yapılacak listenizi online takip edebilirsiniz

1.Wunderlist’in kurulması

2.İş adımı oluşturma ve yönetimi: İş adımı oluşturma, İş detayını düzeltme, İşlerin Yönetimi, İş listesi oluşturma ve yönetimi, İş listesi paylaşımı

3.Wunderlisti etkin kullanmanın ipuçları

  Amacı

İş ve güncel yaşamdaki işlerin yönetilmesindeki en önemli unsur, işleri kayıt altına alıp yönetmektir. Evernote ve Wunderlist, notlarınızı ve yapılacak işlerinizi mobil ortamda tutmak ve yönetmekle ilgili dünya çapında kullanılan ücretsiz uygulamalardır. Eğitimde uygulamalı olarak, notlarınızı ve işinizi nasıl yöneteceğinizi öğrenerek, iş verimliliğiniz artacaktır.

  Kazanımlar

Cep telefonunuzdan 7/24 saat notlarınıza ulaşma ve yapılacak işlerinizi yönetme becerisini elde edeceksiniz.

  Kimler Katılmalı

Gündelik hayatta iş ve özel yaşamdaki yapılacak işleri takip etmek isteyenler herkes, not tutanlar, orta ve üst düzey yöneticiler vb.