İstanbul Academy nedir?

İstanbul Academy, kişi ve kurumların liderlik, e-liderlik, yönetişim, yenilikçi, dijital ve bilişim becerilerinin arttırılmasına yönelik zaman, mekan ve araçtan bağımsız eğitici faaliyetlerde bulunan, 21. yüzyılın gerektirdiği bilişim ve  dijital becerilerin kazandırılması ve geliştirilmesine yönelik konferans, zirve, çalıştaylar organize eden.  İş dünyası ve akademik dünya arasında köprü oluşturarak, öğrencilerin iş dünyasına adaptasyonuna yardımcı olan bir eğitim organizasyonudur.

İstanbul Academy’de hangi konuları öğrenebilirim?

İstanbul Academy’de liderlik, e-liderlik, yönetişim, yenileşim, dijital ve bilişim becerilerinin arttırılmasına yönelik konular yanında çok sayıda mesleğe e-nitelik (Pazarlama e-pazarlama, ticaret e-ticaret vs) kazandırılmasına yönelik konular da öğrenilebilir veya geliştirilebilir. Örneğin bilişim, dijital pazarlama, e-ticaret, insan kaynakları, proje yönetimi gibi geniş yelpazede eğitimlere ulaşabilirsiniz. Sürekli olarak yeni konular ve alanlar da eklenmektedir. İstanbul Academy’nin en güçlü olduğu alan ise bilişim ve dijital becerilerin kazandırılmasıdır.  

İstanbul Academy’de hangi seviyeler için eğitimler bulunuyor?

İstanbul  Academy eğitim faaliyetleri her yaş ve seviyeye hitap etmek için hazırlanmaktadır. Öğrencilerin iş yaşamına adaptasyonu üzerinde durulurken asıl yoğunlaşılan ise orta ve uzmanlık düzeyidir.

İstanbul Academy’den kimler yararlanabilir?

İş dünyasının geniş yelpazedeki meslek gruplarında çalışan bireyler, öğrenciler ve meslek edinmek isteyenler;  istedikleri zaman, istedikleri yerde ve istedikleri araçla bağlanarak yeni meslek edinmek veya mesleki gelişim amacıyla yararlanabilirler.