Bir Sayfa Seçin

Yol Arkadaşlığı

Yol Arkadaşlığı

Öğrenemede “Yol Arkadaşınız!”

İnternet ve mobil teknolojilerindeki baş döndürücü değişimler bizi  “Dijital Çağ”a  taşıdı.  Ticaret, iş ve özel yaşamın kuralları değişti, değişen dünyada rekabet etmek de zorlaştı.

Üniversitede aldığımız bilgiler, mezun olmadan eskimeye başladı.  Güncel kalmak, rekabet avantajı elde etmek için sürekli öğrenmemiz gerekiyor. Öğrenme çevreleri de değişti; yüz yüze öğrenme, uzaktan öğrenme, sosyal ağlarda öğrenme, mobil öğrenme vs..  Bilgi, çığ gibi üzerimize gelmeye başladı. Hangi bilgi doğru, hangisi bize yarıyor ayırt etmek zorlaştı.

Dijital yaşamın gerçeği “Sürekli ve  Sürdürülebilir Öğrenme”.  Biz, Bilişim  Atölyeleri olarak, iş dünyasından uzmanlarla  bir ekip oluşturarak sizlere “Yol Arkadaşı” olmak istiyoruz.

Müşteriye yolculuk devri sona erdi. Müşteriyle yolculuk devri başladı. Biz, satıcı değil “Yol Arkadaşı” olmak istiyoruz.

Öğrenme Yolculuğumuz sırasında Beslenme Çantamızda ;

Sertifika programları, kısa ve uzun dönem eğitim programları, öğrenme kampları, atölye çalışmaları, vaka incelemeleri vb.

Öğrenme ortamları ; yüz yüze, e-öğrenme, sosyal öğrenme, website aracılığıyla öğrenme, sosyal topluluklar, sanal bilgi kaynakları, yayınlar vs. var…..