Bir Sayfa Seçin

Çocuklara Yönelik Online Teknoloji ve Gelişim Eğitimleri

Çocuklara yönelik, matematik, felsefe, astronomi, kodlama, robotik, tasarım, girişimcilik eğitimleri

MART AYI ONLİNE EĞİTİMLERİ

21yy, dijital yerlileri çocuklarımız düşünsün, sorgulasın, hayal etsin, tasarlasın, tasarladıklarını anlatsın ve hatta bir işe dönüştürsün istiyoruz. 

 İşte biz de bu hedef ile çocuklarımızı geleceğe hazırlayan, okulda aldıkları eğitimi bütünleyen, zenginleştiren bir program oluşturduk:

Astronomi ve Hayal Mühendisliği ile evreni, hayallerinin sınırsızlığı keşfedip, P4C-Çocuklar İçin Felsefe atölyesinde yeni öğrendikleri veya bildikleri kavramları sorgulayarak, düşünerek zihinlerinde yeni kapılar açacaklar. Bu zihin çalışmasını yeni bir soluk, başka bir pencereden bakan “Sayıları Hissetmek” Matematik Atölyesi ile güçlendirip geleceğin ve hatta şimdinin olmazsa olması Robotik-Kodlama-Yapay Zeka & 3B Tasarım/İllustrasyon Atölyeleri ile bilgilerine bilgi katacaklar. Ve tabii, en önemlisi Girişimcilik ve Tekno Girişimcilik Atölyesi ile hayal ettiklerini, tasarladıklarını ne şekilde sunacaklarını, nasıl anlatacaklarını ve dünyaya nasıl sunacaklarını  ve ötesinde hayallerini bir işe nasıl çevireceklerini öğrenecekler.  

KHAS YBEA tarafından atölyeleri tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir. Belgeleri çocukların EBA portföylerine yükleyebilirsiniz. 

Okul sonrası saatlerde ve hafta sonunda yer alan programımızın detayları bilgilerine:

 ybea.khas.edu.trhttps://ybea.khas.edu.tr/cocuklar-icin-egitimler

 0549 824 35 43 (Whatsapp hattı)

dan ulaşabilirsiniz.

Bekliyoruz, kaçırmayın!!