Bir Sayfa Seçin

Bilişim Proje Takımları Yönetimi ve Bütçesiz Motivasyon Teknikleri “Öğrenilmiş Dersler”

8 Mayıs 2015  Saat 9:30-17:00  Alsancak-İzmir

“Projelerle yönetim”, dünyada kurumları başarıya götüren yöntemlerin başında gelmektedir. Projelerin yönetiminde en önemli kriter, iyi bir proje takımı oluşturmak ve yönetmektir.  Eğitimde özellikle Türkiye’de projelerin yönetiminde takım oluşturmada ve yönetmede başarılı ve başarısız örnekler üzerinde durulacaktır. DEVAMINI OKU

 

SOSYAL MEDYA VE DİJİTAL PAZARLAMA “Öğrenilmiş Dersler”

 9 Mayıs 2015  Saat 9:30-17:00  Alsancak-İzmir 

 AMAÇ: Ticaretin, %99’u 2020 yılında E-Ticarete taşınacak.  Facebook’un 1 Milyar kullanıcıyı aşmasıyla “Sosyal Ticaret Dönemi” başladı Ticari firmalar, interneti işe kattıkları oranda pazarda olacaklardır. Aksi halde yaşamaları çok güç olacaktır. Bu zirveyi fırsat bilerek bir noktadan başlayınız.   Eğitimde  pazarlamanızı internet ve sosyal medyayı kullanarak nasıl değiştireceğinizin yollarını gösterilecektir. İşinizde Facebook’u, Twitter’i, Linkedin’i, Google, Youtube nasıl kullanacağınıza dair strateji, plan, taktik ve örnek uygulamalar gösterilecektir. DEVAMINI OKU..

İnternet ve Sosyal Medyada Marka ve Şirket İtibarının Korunması ve Yönetilmesi

23-24 Mayıs 2015 Saat 9:30-17:00  Ankara  (Focus Akademi İşbirliğiyle)

 Özet: Ortalama bir insan, her hafta, 100 sohbet esnasında, belirli markaların adını 56 kez tekrarlıyor.  Türkiye’de İnternet kullanıcısının 40 milyona yaklaştığı düşünüldüğünde ve internette olan bir bilginin kaldırılmasının da zorluğunu düşündüğünüzde internette markanın itibarını yönetmenin kaçınılmazlığı ortaya çıkıyor. Çalışanınız veya herhangi biri markanızla ilgili aklına geleni söyleyip, siz fark etmeden virüs gibi yayılabilir. O zaman bu ortamı tanıyacağız, bizi kendimizi tanıtacağız, başkalarının yanlış tanıtmalarına karşı risk ve kriz planları hazırlayacağız. Eğitimin amacı şirketlerin internetteki itibarını ve gayri maddi mal varlıklarını korumak ve ihlal gerçekleştiğinde gerekli tedbirleri almaya yönelik bilgileri katılımcılara vermektir.